بارباکو

شرایط و قوانین فروشگاه بارباکو

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی بارباکو به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی بارباکو و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بارباکو از سوی کاربر است .لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی بارباکو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی بارباکو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شرایط و قوانین

درصورت منصرف شدن مشتری از سفارش خود قبل از ارسال کالا تمامی وجه به صورت کارت به کارت به حساب مشتری بازگردانده میشود .

تمامی کالا ها بعد از سفارش طی ۲ الی ۵ روز تحویل مشتری داده میشود .

درهنگام تحویل کالا به مشتری ،مشتری موظف است کاملا محصول را اعم از اصالت کالا ،سالم بودن بدنه ، تست برق و روشن شدن کالا را تست نماید و درصورت مشاهده هرگونه مشکل میتواند کالارا مرجوع دهد تا مجددا کالایی سالم ارسال شود .

کارشناس های فروش فروشگاه بارباکو از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب به صورت انلاین و تلفنی پاسخگو هستند .

هنگام ثبت سفارش مشتری میتواند مبلغ محصول را به صورت آنلاین پرداخت کند و یا ۵ الی ۱۰ درصد از قیمت محصول را به صورت کارت به کارت به عنوان بیعانه واریز نماید .

ارسال کالا های ریز به صورت پستی و تی باکس میباشد و کالا های بزرگ به صورت باربری ضمانتی ارسال میشود .

همراه تمامی محصولات کارت گارانتی ارسال میشود که مشتری میتواند با شماره های روی برگه گارانتی تماس بگیرد تا شرکت گارانتی نصاب ها و تعمیرکار های به خصوص خودشان را برای نصب و تعمیر کالا ارسال کنند .

فروشگاه اینترنتی بارباکو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.فروشگاه اینترنتی بارباکو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی بارباکو ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی بارباکو، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بارباکو جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی بارباکو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی بارباکو محفوظ می‏‌دارد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...

تبریک !!

عضویت شما تایید شد