بارباکو
تلویزیون های جدید 2021 ال جی

تلویزیون های جدید 2021 ال جی

ال‌جی از برترین تولیدکنندگان در عرصه ی تکنولوژی به شمار می رود و هر ساله با هنرنمایی و تولیدات باشکوه مخاطبان و هوادارانش را متحیر می سازد. این بار نیز‌ در سال 2021 از مجموعه ی عظیمی رونمایی کرد ‌و باری دیگر بازار رقابت را گرم تر نمود‌ و موفق شد چند گام از سایر رقبا پیشی بگیرد. این برند همانند سایر برندها هر ساله جدیدترین تولیدات خود را در نمایشگاه CES معرفی می نماید، که تلویزیون جزو این محصولات به شمار می روند، که هر ساله جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند.

تلویزیون های جدید 2021 ال جی

تلویزیون های جدید 2021 ال جی این نمایشگاه را در دی ماه با حضور پر افتخار سایر برند ها صورت گرفت ولی با تفاوت که این بار به صورت مجازی اجرا گشت. ال جی در سال 2021 اطلاعات خاصی را در رابطه با تلویزیون هایش را در میان نگذاشت ولی از چندین هنرنمایی خود پرده برداری کرد. برترین خبر از این تلویزیون ها وجود پنل  OLED Evo می باشد، که مختص به سری نمایشگر های G1 است. وجود پر افتخار این پنل سبب روشنایی بیشتر صحنه ها می شود و در نتیجه جزییات بیشتری از تصویر را نمایش می دهد.

بنابراین پاسخی کوبنده را به افرادی داده که ادعا دارند تلویزیون های اولد محدودیت هایی دارند. از نوین و پیشرفته ترین ورژن ها که ال جی در ساختار تلویزیون های جدید خود از آن استفاده نموده می‌توان به پردازنده آلفا اشاره داشت. همچنین وجود سیستم عامل با نسخه جدید و پیشرفته یعنی WebOS 6.0 از دیگر امکانات تولیدات تلویزیون های جدید 2021 ال جی می باشد. شایان به ذکر است، ال جی برای این تلویزیونهای خود ریموت کنترل هوشمندی را با عنوان Magic Remote طراحی نموده است. با این طراحی خود جانی دوباره به نمایشگرهای جدید خود بخشیده است.

از تلویزیون های جدید 2021 ال جی این برند شامل : A1,C1,G1,B1, R1, Z1 می باشد. همچنین تلویزیون های QNED این برند شامل، QNED85، QNED95 QNED90 و QNED99 می باشد. همچنین تلویزیون‌های نانوسل 2021 شامل Nano80 ،Nano90،Nano75 هستند. دو مدل دیگر نیز با عنوان UP80 و UP70 به بازار عرضه نموده است.  می خواهیم که در ادامه  مطالب و اطلاعات بیشتری از این تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی را در اختیارتان قرار دهیم از این رو شما را به خواندن ادامه مطالب دعوت می نماییم.

تلویزیون های جدید 2021 ال جی

تلویزیون  با پنل OLED Evo در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

مدتهاست که برندهای مختلف مدعی هستند که فناوری اولد مراحل خود را طی کرده و دیگر نمی تواند پیشرفتی داشته باشد.  اما تلویزیون های جدید 2021 ال جی با طراحی تلویزیون G1 با پنل OLED Evo  پاسخ کوبنده ای را به این برند ها داد. این قابلیت یعنی  Evo از عناصر درخشانی برخوردار می باشد، بنابراین قادر است، که صحنه هایی جذاب با رنگ های شارپ و خارق‌العاده را بر روی صفحه نمایش به اجرا در می آورد، تا بینندگان نهایت لذت را از دیدن صحنه های جنجالی کسب نمایند‌.

شایان به ذکر است که این تلویزیون‌ها را با وجود این صفحه نمایش صحنه ها را با جزییات و وضوح بیشتری ارایه ‌می‌ دهد. بنابراین اگر به دنبال خرید تلویزیونی باکیفیت عالی هستید و قیمت بالای آن برای تان اهمیت ندارد. در برابر کیفیت هزینه پرداخت می کنید خرید تلویزیون G1 ال جی بهترین انتخاب می باشد. اما این سوال برایتان پیش می آید که آیا هیچ یک از تولیدکنندگان توانایی ارائه همچنین تلویزیونی را دارند؟؟ اما متاسفانه ال‌جی برای این سوال شما هیچ گونه پاسخی ارائه نداده است.

تلویزیون های جدید 2021 ال جی

پردازنده ی نسل 4 آلفا در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

تلویزیون های جدید 2021 ال جی در نمایشگاه CES طرفدارانش را با پردازنده نسل 4 آلفا سورپرایز نمود. این برند در تلویزیون اولد 2021 از نسخه ی جدید و پیشرفته ی Alpha 9 Gen 4 بهره گرفته است. کارایی و عملکرد این پردازنده همانند سال گذشته می باشد، اما با یکسری تغییرات روبرو شده که به صورت پیشرفته و بروز عمل می کند. به لطف وجود این پردازنده این تلویزیون را در صدر جدول قرار داده است. پردازنده آلفا با توانایی  که دارد می‌تواند تصاویر را ارتقاء داده و در نتیجه با بهینه سازی صحنه ها بینندگان ‌را در لابه لای تصاویر با کیفیت و ناب غوطه ور می سازد.

در تلویزیون های جدید 2021 ال جی سایر پردازنده ها بیشتر در چهره تاثیر بسزایی دارند، اما این پردازنده ماشین درخت و کل اشیا را فریم به فریم مورد پردازش و آنالیز قرار می دهد تا شما با صحنه های بی عیب و نقصی روبرو سازد و دیگر با افت و بریدگی روبرو نشوند. اما از حق نگذریم که پردازنده در اجرا و ارائه بهترین صدا ها نیز تاثیر بسزایی دارد، از این رو می‌توان بیان کرد که کارایی این پردازنده فقط به ارائه تصاویر ناب ختم نمی‌شود.

از این رو می‌توان گفت که در تلویزیون های جدید 2021 ال جی این پردازنده صدا را در کانال های مجازی با کیفیت عالی فشرده سازی و منتشر می سازد. که در نهایت نتیجه میگیریم که فناوری‌های گنجانده شده در این تلویزیون دست به دست هم داده و تصاویر و صداها را هماهنگ با هم ارائه می‌دهد. به عنوان مثال این پردازنده تشخیص می دهد که شما در حال دیدن چه‌ فیلم  و برنامه ای هستید.

تا صدای مختص به آن را با استفاده از هوش مصنوعی تنظیم و در اختیارتان قرار دهد. همچنین توسط فناوری پاک‌سازی صدا که در بخش صوتی تلویزیون گنجانده شده صدایی رسا و شفاف و طبیعی را به سمع شنوندگان رساند. در نهایت می‌توان بیان کرد که در تلویزیون های جدید 2021 ال جی توسط این پردازنده شما از دیدن هر گونه برنامه‌ای نهایت لذت را دریافت کرده چون با ارائه تصویر و صدا هماهنگ با هم شما را در لابه لای محتواهای مورد علاقه یتان غوطه ور می سازد‌.

 

آخرین ورژن WebOS در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

در تلویزیون های جدید 2021 ال جی خود از برترین تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته تا به این صورت که انتظار می‌رود از پس نیازهای کاربران برآید. WebOS از برترین سیستم عامل ها به حساب می آید که مختص به کمپانی ال جی می باشد که هرساله در ساختار تلویزیون های خود از ورژن جدید ‌آن بهره می گیرد. این بار نیز در تلویزیون های 2021 خود از نسخه ی 6.0 استفاده نموده است. در واقع این انقلابی به حساب می‌آید که به راحتی و آسانی دسترسی کاربران را به برنامه‌های گنجانده شده مهیا می‌سازد.

همانند مدل های پارسال توسط دکمه ‌و‌ آیکن ها و امکانات و گزینه هایی بر روی صفحه نمایش پدیدار می شود. اما در ورژن جدید بر اساس تاریخچه ی علاقه و نیاز و محتواهایی که اخیرا مشاهده نمودید، پیشنهاد می دهد. رابط کاربری آخرین ورژن این سیستم عامل بسیار راحت و آسان می باشد. یعنی هر کسی در محیط خود می تواند بدون آموزش از آن استفاده نماید.

تلویزیون های جدید 2021 ال جی

ریموت کنترل جادویی تلویزیون های جدید 2021 ال جی

ال جی پس از گذشت چندین سال از فعالیت در عرضه صوتی تصویری این بار موفق به ساخت ریموت کنترل جادویی برای تلویزیون های جدید 2021 ال جی شد.  این ریموت کنترل ها لقب Magic Remote را گرفته اند. ان این ریموت کنترل بر خلاف مدلهای قدیمی بسیار پیشرفته طراحی شده و از شکل ظاهری جذابی برخوردار است. طراحی ارگونومیکی  با دکمه‌های کاربردی رابط کاربری آسانی را برای مخاطبان فراهم می سازد.

با وجود دکمه اسکرول جستجوی برنامه ها را بسیار راحت تر نموده است. همچنین توسط دکمه های کار گذاشته شده به آسانی می توانید به برنامه هایی همچون Google Assistant و Alexa NETFLIX و DISNEY دسترسی پیدا کنید که ریموت‌های قدیمی فاقد این دکمه ها بودند.

تلویزیون های جدید 2021 ال جی

بهترین تلویزیون برای گیمینگ در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

با قاطعیت می‌توان بیان کرد که تلویزیون های جدید 2021 ال جی اولد ال  جی بهترین انتخاب جهت گیمینگ می باشد. چون در این تلویزیون‌ها قابلیت‌ هایی را جهت بازی های فوق العاده گنجانده اند. از این قابلیت ها می توان به HDMI2.1 و ALLM اشاره نمود این قابلیت ها با تاخیر ورودی کم شما را به بازی پرهیجان دعوت می نماید‌. ناگفته نماند که این تلویزیون تمامی خصوصیات و دارایی‌های سایر مدلهای قدیمی را دارد‌.

که شامل HGIG و قابلیت نرخ نوسازی متغییر VRR و Game Optimizer که باعث می شوند گیمرها به راحتی و سریع به بازی ها دسترسی داشته باشند. همچنین در تلویزیون های جدید 2021 ال جی با بیان قابلیت Genre Selecti این اجازه را به گیمرها می دهد که تنظیمات بهتری را جهت بازی عالی اعمال نمایند. از بارزترین قابلیت‌های گنجانده شده جهت بازی پرهیجان می‌توان به سرویس Google Stadia اشاره داشت، که برای اولین‌بار‌ در تلویزیون های غیر اندرویدی گنجانده شده است.

تلویزیون های جدید 2021 ال جی

تلویزیون های اولد ال جی در سال 2021

از بالارده ترین تولیدات 2021 ال جی میتوان به تلویزیون Z1 ال جی اشاره داشت. در واقع این تلویزیون با طراحی جذاب آراسته در بازار مشغول به خودنمایی می باشد. هرچند که ال‌ جی اطلاعات زیادی از این محصول را در اختیارمان قرار نداده اما باید بیان کرد که تمامی آنها وجه مشترکی به عنوان کیفیت تصویر 8k دارند. همچنین از پردازنده نسل 4 یعنی آلفا پشتیبانی می کند که به لطف آن صحنه های جنجالی با رنگ های فوق العاده را بر روی صفحه نمایش به اجرا در می آورد.

ناگفته نماند که احتمال می‌رود که این تلویزیون از قابلیت HDMI2.1 با چهار ورودی پشتیبانی می کند از این رو می‌توان بیان کرد که این تلویزیون یک انتخاب عالی برای گیمینگ است. شایان ذکر است که در تلویزیون های جدید 2021 ال جی قابلیت VRR  و نرخ فرش 120 هرتزی مجهز شده است‌. ال‌جی این مدل خود را در دو سایز 77,88 اینچ بازار عرضه نموده اند. با این وجود یک انتخاب عالی برای کاربرانی است که محیط های گسترده دارند مناسب می باشد.

 

تلویزیون اولد  R1

ال‌جی هنوز مشخصات و دارایی های تلویزیون R1 ال جی را رو نکرده است. از این رو من نیز نمی توانم  اطلاعات کافی در مورد این تلویزیون را در اختیارتان قرار دهم.

تلویزیون اولد  R1

تلویزیون ال جی G1 OLED  Evo

برند ال جی در نمایشگاه CES از تلویزیون G1 OLED پرده برداری نموده.  این تلویزیون تنها مدلی می باشد  که از صفحه نمایش یا پنل Evo پشتیبانی می‌کند. که بدون شک می توان بیان کرد که از برترین های 2021 به شمار می رود. ال جی این مدل خود را جهت رضایت‌ و ارایه ی با کیفیت ترین تصاویر طراحی نموده است. این مدل نیز همانند مدل GX از  طراحی لوکس و مدرنی  برخوردار می باشد که بدون شک در هر محیطی قرار بگیرد فضایی دلنواز را برای تان پدید می آورد.

سازندگان ال جی برای این تلویزیون از یک پایه بلند بهره گرفته اند. که با این وجود نمایی مدرن را به نمایشگر القا بخشیده اند و همچنین باعث می شود به راحتی و با خیالی آسوده آن را بر روی هر سطحی قرار داد. تلویزیون G1 کیفیت تصویر فورکی پشتیبانی می کند.  بنابراین می توان گفت که خالق صحنه هایی شگفت انگیز با رنگ های شارپ می باشد.

ال جی این نمایشگر را در سایزهای 55,65,77 اینچ به بازار عرضه  نموده است. ال جی برای آن که از سایر رقبای خود عقب نماند پردازنده آلفا را در این تلویزیون گنجانده است. از این رو صحنه‌هایی بدون عیب و افت تصویر را به صورت روان به معرض نمایش می گذارد.  همچنین وجود فناوری هایی همچون نرخ رفرش 120 هرتز و    VRR و پورت HDMI 2.1 یک تلویزیون عالی برای گیم به حساب می آید.

تلویزیون ال جی G1 OLED  Evo

تلویزیون اولد فورکی C1 در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

از دیگر تولید‌ات تلویزیون های جدید 2021 ال جی می توان به مدل C1 اشاره نمود. این نمایشگر از صفحه نمایش اولد برخوردار بوده و  به کیفیت تصویر 4k مجهز شده است. پردازنده آلفا و فناوری فورکا بینندگان را به دیدن صحنه هایی ناب و جذاب دعوت می نمایند. همچنین  نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی و قابلیت  HDMI 2.1 و .. این تلویزیون را تبدیل به یک محصول عالی برای گیمینگ تبدیل نموده است. شایان به ذکر است، که تلویزیونC1 ال جی در سایزهای 48.55.65.77.83 اینچ موجود می باشد، از این رو کاربران می‌توانند بنا بر نیاز خود هر کدام را که بیشتر میپسند‌ند خریداری نمایند.

تلویزیون اولد فورکی C1

تلویزیون اولد ال جی B1 فورکی در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

یکی دیگر از تلویزیون هایی که ال‌جی در نمایشگاه CES از آن رونمایی به عمل آورد، تلویزیون B1 ال جی می باشد. این مدل جانشین مدل Bx شده است. طراحی دلنواز و راستی این مدل نگاههای زیادی را به سمت خود متمایل می سازد. همچنین وجود کیفیت تصویر فورکا  پردازنده آلفا و صفحه نمایش اولد  صحنه‌هایی شگفت انگیز و جنجالی را با رنگ های فوق العاده  بر روی صفحه نمایش به اجرا در می آورد. می‌توان بیان کرد که این تلویزیون با دارا بودن از قابلیت های همچون نرخ رفرش 120 هرتز و VRR انتخاب عالی برای بازی گیم به حساب می آید.

تلویزیون اولد ال جی B1

تلویزیون اولد فورکی A1 در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

از ارزانترین تلویزیون های ۲۰۲۱ ال جی می توان  مدل A1 ال جی را معرفی نمود. هرچند که ال‌جی اطلاعات زیادی را در مورد این محصول در اختیار ما قرار نداده.  اما می‌توان گفت که این تلویزیون از کیفیت تصویر پنل اولد و پردازنده آلفا 7 برخوردار می باشد.  بنابراین نتیجه میگیریم که ال‌جی این تلویزیون خود را از پردازنده آلفا ۹ محروم نموده است. با حذف قابلیت  HDMI 2.1 این تلویزیون را برای گیمرها توصیه نمیکنم.

همچنین برخلاف سایر تولیدات تلویزیون های جدید 2021 ال جی از نرخ رفرش برخوردار می باشد، بنابراین کسانی که به بازی‌های کامپیوتری علاقه دارند باید دوره این تلویزیون را خط بکشند. اما در کل با داشتن طراحی جذاب و بی نظیر و کیفیت تصویر فوق العاده و قیمت مناسب این محصول از خوش قیمت ترین های بازار به حساب می آید. سایز 48,55,65,77 اینچ این تلویزیون موجود می باشد.

تلویزیون اولد فورکی A1

تلویزیون های QNED ال جی در سال 2021

تلویزیون ال جی QNED99 8K در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

ال جی بعد از پرده برداری از  تلویزیونهای اولد مشغول به معرفی تلویزیونهای کیوند شد. این نمایشگرها که حدود ۱۰ مدل میباشند. از  تاپ ترین تولیدات می توان به تلویزیون ۸۶ اینچ QNED99 اشاره داشت. این مدل کیا از بالارده ترین تولیدات این برند به شمار می رود با داشتن صفحه نمایش مینی ال ای دی صحنه‌هایی با کنتراست روشنایی بالا را در معرض دید بینندگان قرار می دهد.

این  تلویزیون از کیفیت تصویر 8k برخوردار است. که  با همکاری نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز صحنه‌هایی خیره کننده روان و سریع را بر روی صفحه نمایش به اجرا می گذارد. تلویزیون ال جی QNED99 از پردازنده قدرتمند آلفا 9 پشتیبانی می کند. وجود ریموت کنترل جادویی دستورات صوتی شما را در سریع‌ترین حالت ممکن انجام می‌دهد. ال‌جی اطلاعات زیادی را در مورد این تلویزیون در اختیار ما قرار نداده.  یقیناً ما نیز نمی‌توانیم به بررسی و تجزیه و تحلیل  بیشتر آن بپردازیم.

تلویزیون ال جی QNED99 8K

تلویزیون QNED95 8K در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

تلویزیون QNED95 ال جی مدل پایین تر QNED99 می باشد. این مدل نیز از کیفیت تصویر 8k برخوردار است. ولی ال جی این تلویزیون خود را از نرخ رفرش 120 هرتزی محروم ساخته و آن را به 60 هرتز مجهز نموده است. از این رو این خبر برای گیمرها خبری خوشحال کننده نیست. وجود پردازنده آلفا نو نیز بارزترین دارایی‌های این نمایشگر به حساب می‌آید. این تولیدات پرچمدار ال جی از دو سایز یعنی 65.75 اینچ برخوردار بوده که از اینرو مناسب محیط هایی با متراژ بالا ست.

 

تلویزیون ال جی فورکی QNED90 در تلویزیون های جدید 2021 ال جی

تلویزیون QNED90 ال جی از مدل های میان رده ۲۰۲۱ این برند نامی به حساب می آید. که از کیفیت تصویر فورکا برخوردار می باشد. جاسازی فناوری  Full Array Local Dimming در صفحه نمایش ال ای دی صحنه های جذاب و دیدنی را نمایش می دهد. اما از تفاوت های این مدل با دو مدل قبلی می‌توان به پردازنده آلفا 7 آن اشاره نمود.  الجی ادعا دارد که این پردازنده ها در تعداد هسته ها با هم متفاوت  هستند. تلویزیون QNED90 ال جی در سایز های 65,75,86 اینچ موجود می باشد.

 

تلویزیون QNED85 فورکی ال جی درتلویزیون های جدید 2021 ال جی

از آخرین مدل های کیوند می توان از تلویزیون QNED85 ال جی اشاره نمود. این نمایشگر را در دو سایز ‌65,75 عرضه می شود. وجود کیفیت تصویر فورکا و پردازنده ی قدرتمند آلفا 7 و همچنین نرخ رفرش 60 هرتزی از امکانات ویژه ی این مدل می باشد. اگر به دنبال خرید یک تلویزیون عالی با قیمت مناسب هستید این مدل بهترین گزینه است.

 

تلویزیون های نانوسل ال جی در سال 2021

تلویزیون نانوسل Nano 90 فورکی

تلویزیون Nano 90 ال جی از بالا رده ترین تلویزیون های جدید 2021 ال جی خوش آوازه به شمار می رود. وجود فناوری 4k و تکنولوژی نانوسل و پردازنده ی آلفا در نسخه ی 7 فناوری Nano colors و…تصاویری طبیعی و غنی را با رنگ های خالص نمایش می دهند. در سایز های 55،65،75،86 اینچ به بازار جهانی عرضه شده است. این مدل قیمت مناسبی دارد ولی متاسفانه با فاقد بودن از قابلیت های گیمینگ برای بازی مناسب نیست.

 

تلویزیون نانوسل ال جی Nano80 4k

تلویزیون Nano 80 از دیگر تلویزیون های جدید 2021 ال جی می باشد. همچنان از کیفیت تصویر فورکا پشتیبانی می کند. این بار ال جی به جای سایز ۸۶ اینچ 50 اینچ را طراحی نموده برای آن دسته از افراد که سایز متوسط را می خواهند‌. این مدل در سایزهای مختلف کنید؛ 49، 50، 55، 65و75 اینچ‌ موجود می باشد. ناگفته نماند که  این مدل از تولیدات میان رده این برند به حساب می‌آید. که دیگر از پردازنده آلفا هیچ خبری نیست چون از پردازنده کواد کور پشتیبانی می کند.

همچنین نرخ رفرش از ۱۲۰ هرتزی در این تلویزیون به 60 هرتز رسیده است. بنابراین می توان بیان کرد که تلویزیون های نانوسل انتخابی عالی برای بازی کردن و گیمرها نیست. اگر به دنبال یک تلویزیون عالی جهت گیم هستید تلویزیون های اولد هرچند که قیمت شان بالاست اما بهترین انتخاب می باشد.

 

تلویزیون ال جی فورکی Nano 75

 Nano75 از سری تلویزیون های جدید 2021 ال جی این برند می باشد که در پایین جدول قرار گرفته . این  تلویزیون تنها مدل امسال است که در سایز ۴۳ اینچ  موجود می باشد.  بنابراین اگر به دنبال خرید نمایشگری برای  محیط های کوچک همچون اتاق خواب هستید خرید 43 اینچ این تلویزیون را به شما توصیه می نمایم.

 

تلویزیون های UHD ال جی در سال 2021

ال جی این برنده جهانی برای آن دسته از کاربرانی که تلویزیونهای با کیفیت و قیمت مناسب را می خواهند دو مدل را به بازار معرفی نموده اند. تلویزیون UP80 ال جی را در سایز های متنوع 43, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 82, 86 اینچ تولید نموده است. از این رو دست کاربران را برای خرید باز نگه داشته تا با توجه به نیاز و هزینه موجود بتوانند مدلی را انتخاب و خریداری نمایند.

طراحی دلنواز بدنی خوش فرم و  خوش استایل کیفیت تصویر فورکا و پردازنده چهار هسته ای نرخ رفرش در سایزهای پایین ۶۰ هرتز و در سایزهای بالا 120 هرتز از دارایی های این تلویزیون به حساب می آید. تلویزیون UP70 مدل دیگر این برند می باشد که دارایی و امکانات آن بسیار شبیه به مدل UP80 است. وجود سایز های مختلف از کوچک به بزرگ  43, 50, 55, 60, 65, 70, 75 اینچ انتخاب و خرید را راحت تر نموده است.

 

جمع بندی در مورد تلویزیون های جدید 2021 ال جی

از مطالب بالا در می یابیم که تلویزیون های جدید 2021 ال جی لیست دور و دراز از هنرنمایی های خود را در اختیار مخاطبان و هوادارانش قرار داده است.  که شامل تنهای تلویزیون های اولد کیوند نانوسل و UHD را در اندازه های مختلف عرضه نموده است. بنابراین کاربران می‌توانند با توجه به نیاز خود و هزینه موجود یک مدل را انتخاب کنند. در این میان مدل هایی که کیفیت تصویر 8k و قابلیت هایی جهت اجرای بازی های کامپیوتری عالی را دارند بهترین گزینه برای گیمرها به حساب می آیند.  پردازنده ی نسل 4 آلفا 9 و سیستم عامل Webos در ورژن جدید از خصوصیات بارز تلویزیون های بالارده به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...

تبریک !!

عضویت شما تایید شد